• Darmowa dostawa od 250 zł

 • Najwyższa jakość i przemyślane składy

 • Wysyłka międzynarodowa

 • Darmowa dostawa od 250 zł

 • Najwyższa jakość i przemyślane składy

 • Wysyłka międzynarodowa

Pytania i odpowiedzi (Q&A)

Zwroty i Wymiany

Odstąpienia od umowy (a co za tym idzie i również zwrotu towaru) można dokonać w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki (otrzymanej bezpośrednio lub odebraną przez osobę trzecią nie będącą dostawcą) na podstawie formularza zgłoszeniowego znajdującego się w załączniku do regulaminu. Zwrotowi nie podlegają produkty, które zostały rozpieczętowane lub ich data ważności wskazuje na przeterminowanie ze względu na ich charakter.

Refundacja kosztów zakupu następuje nie później niż 14 dni od zgłoszenia do sprzedawcy chęci odstąpienia od umowy. Bezpośrednie koszta wynikające ze zwrotu towaru leżą po stronie kupującego. Refundacja kosztów zakupu może zostać wstrzymana do czasu otrzymania przez sprzedającego przesyłki zwrotnej.

Towar podlegający zwrotowi należy odesłać na koszt własny kupującego tradycyjną pocztą lub kurierem w terminie 14 dni od potwierdzenia otrzymania przez sprzedającego formularza odstąpienia od umowy. Zalecane jest aby towar został zapakowany w sposób bezpieczny, tak aby produkt nie uległ uszkodzeniu. W przypadku otrzymania uszkodzone lub naruszonego opakowania, sprzedawca może odstąpić od zwrotu pieniędzy. Adres podany jest w regulaminie.

Wymiana podlega towary, które nie są uszkodzone zgodnie z polityką zwrotów. Produkt można wymienić na taki sam lub inny dostępny w sklepie. W przypadku różnicy w cenie wynikającej z wartości innego produktu należy uiścić opłatę dodatkową, a w przypadku niższej ceny kwota zostanie zwrócona w zależności od kwoty zakupu produktu.

Reklamacja produktu

Reklamacje można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@pillosophystore.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.

Do zgłoszenia reklamacyjnego należy dołączyć:

 • Zdjęcie potwierdzające sprawdzenie towaru w towarzystwie kuriera

 • Zdjęcie ujawniające wadę produktu

 • Nr zamówienia oraz dane wynikające z formularza reklamacji

Na czas rozpatrywania reklamacji wpływa:

 • kompletność dokumentów

 • ocena merytoryczna zgłoszenia

Zamówienie należy odesłać jedną z możliwych dróg wysyłki (kurier, poczta polska) na adres wskazany w regulaminie. Kosztami przesyłki będzie obarczony Sprzedawca na podstawie ustaleń z Klientem związanych z płatnością.

Sprzedawca może odmówić postępowania reklamacyjnego w przypadku gdy:

 • Dostarczony do sprzedawcy Towar nie został odpowiednio zabezpieczony w przesyłce.

 • W przypadku braku wszystkich dokumentów reklamacyjnych oraz niedostarczeniu ich w przeciągu 5 dni od dokonania złożenia wniosku reklamacyjnego

 • W innej sytuacji, której stan dostarczonego do Klienta produktu nie był zależny od Sprzedającego.

O naszych produktach

Tak, produkty są bezpieczne, jeżeli będą przyjmowanie zgodnie z zaleceniami sprzedawcy lub zostały skonsultowane z lekarzem lub specjalistą.

Tak, należy jednak pamiętać, aby nie rozpuszczać produktu w wodzie czy mleku prosto z lodówki lub w temperaturze powyżej 50 stopni Celsjusza.

Większość naszych planów jest skrywane pod dozą tajemniczości, ponieważ konkurencja nie śpi. Mamy plan i chcemy by spełnił wasze wymagania jak najlepiej. :)

"Widoczne efekty produktów" są zależne od wielu czynników, jak stan zdrowia, styl życia oraz podejście do suplementacji. Suplementy diety stanowią jedynie wsparcie dla organizmu i nie powinny być stosowane jako zamienniki zrównoważonej diety. Efekty suplementacji zależne są od wielu czynników, co świadczy o tym, że nasze suplementy powinny być dopierane odpowiednio do zapotrzebowania organizmu na wybrane grupy substancji aktywnych oraz połączone z indywidualnie dopracowanym przez specjalistę programem.

Skutki uboczne podczas niewłaściwej suplementacji lub nadwrażliwości organizmu na którykolwiek ze składników preparatów mogą pojawić się. W takim wypadku należy niezwłocznie odstawić suplementację oraz skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny.

Masz inne pytania?

Napisz poniżej, z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.